Okazion IPHONE 6 16GB 32.000 LEK

Publikuar nga Juel: 2017-11-02 13:01:51 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

✨ERDHEN✨✨✨
💥💥💥🍎🍎IPHONE 6🍎🍎💥💥💥

▪️IPHONE 6 16GB vetem per 32.000Lek
👉🏻Gjendja 10/10
(Si te rinj)
👉🏻Garanci 6 Muaj
👉🏻Shoqerohet me Karikues (origjinal) ,Kufje, klluf dhe xham mbrojtes!🎁🎁
📱📲 Bejme dhe nderrime

📍NDODHEMI TEK 21 DHJETORI , PERBALLE ME POLIKLINIKEN NR 9 TIRANE
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr ton te celularin : 0696335559.
Çmimi:

320 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt