Okazion iveco daili

Publikuar nga Arsen: 2017-09-17 01:00:46 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Shitet iveco dailine ne gjendie shum te mire motorrike dhe xhenerike me sherbimet e bera vai filtra te nderruar
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt