OKAZION!!! Land rover freelander 2.0 Nafte manual

Publikuar nga : 2017-11-28 01:00:21 from Shqipëria 174

Detajet e reklamës

Shitet Land Rover Freelander,
-Vit prodhim 2000
-Motor 2.0 nafte
- Ekonomike 7Litra konsum
- Turbo diesel
- Letrat deri korrik 2018
-Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove,
Çmimi:

2 300 EUR   2 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt