Okazion Mercedes B200 viti 08

Publikuar nga Mercedes: 2018-04-13 13:01:43 from Shqipëria 170

Detajet e reklamës

Mercedes B200 , viti 2008 , e ardhur nga Italian me dogane te paguar , eshte ne gjendje shume te mire, eshte automat dhe i punon shume mire, e paster brenda jashte , ka nje gervishtje te vogel ne kofke rregullohemi me marveshje, makina eshte ne gjendje shume te mire , çimim okazion 6500 €€ , tel : 0686822794 .
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt