OKAZION Mercedes benz S350 DieseI BLUETEC

Publikuar nga s350: 2017-09-14 01:00:50 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz S350 Diesel BLUEEFFIENCY , Viti prodhimit 2011 me 205.000 km (orgjinale me liber sherbimi) FULL OPTIONS, sallon lekure , sedilje elektrike + memory , ngrohje + ftohje . 2 kamer parkimi para mbrapa ,ndricim led brenda makines me 3 opsione,njeh tabelat rruges, navigator , cd player , bagazhier , TV , DVD , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini me goma te reja, xhama panoramic , marsha ne timon , komando ne timon , kompjuter bordi , hapje mbylje me gisht , klima tronik , pasqyra me palosje , bagazhi hapet mbyllet me buton , ndezje fikje me gisht, me te gjitha sherbimet e bera ne gjermani , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..e perdorur vetem nga nje person.(shitet per arsye mosperdorimi)
Cmimi—30.000 Euro I Diskutueshem.
Çmimi:

27 000 EUR   30 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz
Modeli: S 350

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt