OKAZION MERCEDES C220 CDI. 5.7 leke i Diskutushem

Publikuar nga Gerard: 2017-09-15 13:00:19 from Shqipëria 136

Detajet e reklamës

Shitet: Mercedez Benz C220 Cdi!
Me 212.000km origjinale, shume e paster si mjet!
Ngjyre: Gri metalixato,me kondicioner automatik, esp. me ganxhe. Larje feneresh, me telefon. disqe te reja.
Me Sensor Origjinal te Mercedezit mbi 600€uro.
i jane nderruar: Vajra+filtra+gominat+vaji i kambios (1700 leke/litri x 6). 2 kembet e motorrit dhe kemba e kambios te reja! Pjeset LEMFORDER (ME TE MIRAT E BENZ-it). Gomat LASSA 15". 70€URO/Goma. Me letra me te gjitha te paguara deri ne Janar 2018!
i eshte bere Testi tek Mercedezi...
Makina ne gjendje perfekte...pres tel serioze!
(JO KURIOZE)
Cmimi: 570000 leke i Diskutueshem!
Çmimi:

570 000 LEK

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt