Okazion! Mercedes C220CDI Automat 06

Publikuar nga AUTO “BEU”: 2018-01-26 13:01:38 from Shqipëria 147

Detajet e reklamës

Shitet Mercedes Benz C220CDI i sapoardhur me dogane te paguar gati per targa 197mije km origjinale me te drejte kontrolli kudo!viti 2006 makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic pilot automatik esp sistem antirreshkitjes abs 10 airbag antifurt me alarm origjinal disqe alumini origjinale mercedes sensore dritash sensore shiu etj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt