OKAZION MERCEDES E220 AUTOMATIKE

Publikuar nga ETJONIS: 2018-01-01 01:00:52 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

SHITET BENZ 211 SOTI ARDHUR NGA ZVICRRA SUPER GJENDJE SALLON PANA LEKUR E PASTER BRENDA DHE JASHTA ME NAVIGATOR TE MADH DHE 6 CD BAGAZHIERE MAKINA SKA ASNJE PROBLEM I ESHT NDERRUAR VAJI KAMBIOS DHE FILTRI KAMBIOS DHE I ESHT NDERRUAR VAJ MOTORRIT E FITRAT TE GJITHA SKA ASNJE GERVISHTJ SUPER EKONOMIKE SI MAKINE KONSUMON 5.4 LITRA AUTOSTRADE SENSOR PARKINGU ORIGJINAL FABRIKE ME JASTEK AJRI SENDILJE ME NGRHOJE ESP SRS ABIES ME BAGAZHIERE LETRA TE PAGUARA DERI ME 17,12,2018 THEKSOJ MAKINA SKA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM ..
Çmimi:

4 800 EUR   5 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt