OKAZION MERCEDES E220 me dogan te paguar

Publikuar nga arjani: 2017-09-14 01:00:23 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

MERCEDES-BENZ MUNDESI NDERRIMI POR ME NDERRIM CMIMI ESHTE 6700 euro E 220 CDI ,MAKINA KA VETEM NJE PRONAR GJERMAN
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,
-Klima DIGITALE - BI-ZONE
-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM -
-TELEFON MERCEDES-BENZ
-TAPICERI LEKURE
-SEDILET KOMANDIM ME BUTONA + ME NGROHJE
- BAXHO PANORAMIKE
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA FOTOCHROMATIC
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-BORD KOMPJUTER
-FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH
-4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-PASQYRA FOTOCHROMATIC
-12 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES
-2 Çelës Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip
-Sediljet e pasme të palosshme
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Disqe alumini 17 inches te Markes ``MB- TE REJA ``, Goma të sapovendosura (90%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
--E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA - MUNDESI NDERRIMI mund te telefoni nga ore 8 e mengjesit der ne 9 te mbremjes ,,, Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 a
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt