OKAZION! Mercedez Benz E240

Publikuar nga Gjergji Gulimaci: 2018-10-16 13:01:01 from Shqipëria 102

Detajet e reklamës

Shitet Mercedez Benz E240 , e sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte me dogane te paguar, e vitit 2004. Eshte ne super gjendje, te gjitha sherbimet e kryera ne Gjermani (vaj, filtra, filtrat e ajrit, frenat etj.). Makina eshte me benzine, dhe ka impiant gazi te llojit Prince e montuar ne Gjermani. Nuk ka nevoje per asnje sherbim, eshte shume e shpejte dhe ekonomike. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne nr. 0697709789
Cmimi 5499 Euro pak i diskutueshem
Çmimi:

5 499 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 240

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt