Okazion! Nissan Micra “KABRIO” 07 PANORAMA

Publikuar nga AUTO “BEU”: 2017-11-03 13:00:44 from Shqipëria 180

Detajet e reklamës

Shitet Nissan Micra 1.4 benzine 106mije km origjinale me te drejte kontrolli kudo!kabrio metalike lart panoramike ne gjendje pune perfekte!me dogane te paguar e sapoardhur perkthim noterizim te bera gati per targim makina disponon clima digitale abs esp sistem antirreshkitjes antifurt origjinal me alarm fabrike disqe alumini goma 80% ndezje dhe hapje e dyerve mjafton te kesh celesin ne xhep,
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt