Okazion - Objekt - Hotel - Sarande

Publikuar nga +355698536487 2017-06-21 08:47:05 from Shqipëria 256

Detajet e reklamës

Shtitet nje Hotel i paperfunuar.
Ardresa pran Ish Kampit te punetorve Ruga e Ksamilit, Eshte 3Katesh ka 11-Dhoma, Banjo per cdo dhome, me siperfaqe Katrore 375meter toke dhe ndertim 121meter per kat dokumentacioni i rregullt.
Cmimi 200.000 Euro i diskutushem,

Per info kontaktoni ne Nr; 0698536487

  • Pagesa: 200,000

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Sarande

  • Adresa: Turizem ish kampi Punetorve

  • Lexime: 666 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt