Okazion opel astra

Publikuar nga gazi: 2017-09-14 01:01:05 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

shitet opel astra 1.7 tdci nafte viti 2005 motorr Ecotek.makina eshte e sapoardhur nga italia dhe ka 218 000 km origjinale.makina eshte e pajisur me 16 airbag,timon lekure ,butona ne timon ,kompjuter bordi i pergjithshem,klima,radio cd,xhama elektrike antifurt origjinale opel mbyllje qendrore e brendshme goma 80 %,makina eshte shume shume ekonomike dhe shume e paster ne tapiceri dhe disponon 2 celsa origjinale opel.Dokumentat i ka te paguara deri ne gushtin 2018.making eshte e gateshme per cfardolloj prove
Çmimi:

3 990 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt