Okazion! Renault Clio 65mije KM

Publikuar nga AUTO "BEU": 2017-09-16 01:00:48 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Okazion!Shitet Renault Clio e sapo targuar per here te pare ne gusht te 2017 me cdo gje te paguar per nje vit.makina disponon navigator te madh origjinal i renault i cili komandohet nga timoni dhe nga pulti i vet origjinal (qe eshte ne foto) pilot automatik (cruise control) 6 airbag abs esp sistem antirreshkitjes 65 mije km origjinale me te drejte kontrolli dhe te renault! Eshte pothuajse e re!
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt