Okazion sapo ardh Skoda Fabia 1.4 Nafte manual

Publikuar nga Auto-Alti: 2017-09-17 13:00:46 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

OKAZION SAPO KA ARDH SKODA FABIA 1.4 DIESEL VITI FUND 2004 ME DOGANE TE PAGUME GATI PER TARGIM MAKINA ESHT NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE FIZIKE NGJYRA GRI METALIXATO E PASTER TAPICERIA E ZEZE+GRI E PASTER MAKINA ESHT ME MOTOR 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIKE 4.2 L PER 100 KM KAMIO MANUAL ME 5 MARSHA KONDICIONER AIRBAG ABIES MBYLLJE ME KOMANDE CMIMI ESHT 2900 EURO I DISKUTUSHEM PER ME SHUM INFO KONT NE NR 0696333033 ADRESA AUTO. DR-TR KM2 MBIKALIMI SHKOZET PER BALL DELTA GRUP FLM DHE JU MIR PRESIM
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt