OKAZION SHES IPHONE 5C I MODIFIKUAR SI 5 S

Publikuar nga oni: 2017-10-26 13:01:58 from Shqipëria 192

Detajet e reklamës

SHES IPHONE 5C PER ARSYE MOS PERDORIMI ORGJINAL I ARDHUR NGA AMERIKA ME TE GJITHA PARAMETRAT 8 GB ME KARIKUS ORIGJINAL DHE KLLEF !!!! Cmimi 130 Milek
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5c

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt