Okazion !!! Shitet Vile 3-kateshe !!! - Tirane

Publikuar nga 0685764294 2017-06-21 07:50:45 from Shqipëria 318

Detajet e reklamës

OKAZION !! Shitet vile , godine banimi 3 kateshe . Kati i pare eshte perdorur si biznes , ndersa dy katet e tjera jane perdorur per banim . Cdo kat ka nje siperfaqe rrespektivisht 120 m2 , nderkohe siperfaqa totale e viles eshte 360m2 . Vila eshte nje ndertim i ri , e mobiluar dhe e paisur me te gjithe dokumetacionin e duhur ligjor .Njekohsisht vila mund te perdoret edhe per aktivitet biznesi per shkak te hapsirave te bollshme qe zoteron .

  • Pagesa: 220,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Myslym Keta

  • Lexime: 75 here
  • Mobilimi: E Mobiluar

  • Ambienti: 5+1

  • Siperfaqa: 250

  • Kati: 1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt