Okazion!! Tek Brryli 100m Siper Maternitetit Te Ri Shes - Tirane

Publikuar nga +355689026066 2017-06-21 07:52:23 from Shqipëria 222

Detajet e reklamës

100m siper Materniteti te Ri, shitet apartament, kati VI, me ashensor, 85m2, 1+1 modifikuar ne 2+1.Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit ku mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme. Ka ekses te lehte ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe rrugen Arkitekt Kasemi. Apartamenti eshte i pajissur me dokumentacion te rregullt pronesie. Cel 0689026066

  • Pagesa: 62,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rr Arkitekt Kasemi

  • Lexime: 170 here
  • Mobilimi: Pjeserisht

  • Ambienti: 2+1

  • Siperfaqa: 85

  • Kati: 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt