OKAZION VW JETTA AUTOMATIK

Publikuar nga marseli: 2017-09-14 01:00:21 from Shqipëria 132

Detajet e reklamës

Jetta gaz benzine kilometra origjinale 89600 dhe per cdo gje per makinen..perdorur vetem nga nje pronare vit prodhimi 28.12. 2007 dal ne qarkullim ne 2009 me frigorifer brenda me dy zona frigoriferike me impiant gazi te montuar ke eltoni ne fsh kruj SOT me 4 vjet garanci sapo e ardhur nga amerika ska asnje verejtje disce 17 goma 100% te reja te vena sot ..tip tronik i esht nderruar vaji i kambios dhe te gjitha sherbimet te bera ne amerike kamioja shum e rregullt 7 g . me klime super e mbajtur ,letra taksa siguracion deri me 05,09.2018 sensor shiu kasetofon me tuch me navi te madh makin ekonomike me 4 mij lek gaz ben 100 kilometra me prove ..ekonomike ne max motorrike dhe gjenerike e mbajtur cmimi mund te diskutohet pak ..mund te telefoni ne cdo ore nga 7 e 30 PM DERI NE 22.00 AM letra taksa siguracion deri me 10,09,2018 MUNDESI NDERRIMI - MUNDESI NDERRIMI mund te telefoni nga ore 8 e mengjesit der ne 9 te mbremjes ,,,
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Jetta

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt