OKAZION VW POLO

Publikuar nga Ardit: 2017-09-17 13:00:12 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

Shitet per arsye mosperdorimi VW POLO 2011.
1.4 benzine 85 HP
Kambio automatike DSG me 7+1 raporte
Blere tek koncesionari Tirane.
Te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur.
Makina ka 113000 km dhe se fundmi eshte bere nderrimi I rripit te motorrit (kit).
4 goma te reja.
dokumenta te paguara.
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ska nevoje per asnje sherbim.
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt