OKAZION VW TOUAREG V10 MUNDESI NDERRIMI

Publikuar nga AUTO EUROPA: 2017-06-21 13:35:27 from Shqipëria 216

Detajet e reklamës

🚗🚗OKAZION🚗🚗5500€ ME KET CMIM VETEM SHITET🚗🚗🚗.ME NDRIIM CMIMI 6500€.VW TOUAREG 5.0 DIZEL MOTORR V10.VITI PRODHIMIT DHJETOR 2004.XHAMA TE ZI ORIGJINAL MBRAPA.TAPICERI KAFE SHUM E BUKUR.DIQSE 19 ME GOMA 100% TE REJA TE SAPO VENA.NAVI TE MADH ME BAGAZHJER.SERDILIE ME NGROHJE + ELEKTRIKE ME MEMORJE.BAXHA XHAMI.KOMANDA NE TIMON+ELEKTRIK.PILOT AUTOMATIK.DRITA BI KSENON.SENCOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.MAKINA I KA TE GJITHA LETRAT E PAGUARA SI DHE TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA.MAKINA ESHT ME JASTEK AJRI AUTOMATIK QE KOMANDOHEN VET SIPAS TERRENIT.----CMIMI--5500€.---VIBER---WHATSSAP---CEL.0694904044.MAKINA NDOLLET NE LEZHE.E THEKSOJ ME KET CMIM MAKINA VETEM SHITET KURSE ME NDRRIM KA CMIM TJET.DENI.
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt