OKAZION.Audi A6 Quattro 3.0 Nafte.Super Full 2005

Publikuar nga Audi: 2017-09-17 01:01:07 from Shqipëria 107

Detajet e reklamës

Audi A6 3.0 Nafte Quattro 4x4.Eshte Supet Full. KA 205 Mije Kilometra.Me Navi te madh.Sedilje Lekure Me Ngrohje Para dhe Mbrapa.Sedilje me Memorie.Fryrje Çfryrje.Fener Kseno Bikseno.Stopat Mbrapa me Pika Led.Te Gjitha sherbimet e bera.Vaj +Filtra Kamio te bera ne Gjermani.Vaj +Gjitha Filtrat Te nderruara.Goma te reja te katerta.Audi ka 300 Kuaj Fuqi Me Paket Extra te bere ne Gjermani.Me pak fjal eshte makin e mbajt per merak.
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt