OKZION E 270 CDI VITI 2004 MUNDESI NDERRIMI

Publikuar nga Endri: 2017-09-13 13:01:43 from Shqipëria 118

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz E 270 cdi , Viti Prodhimit dhjetor 2003 , makina disponon 2 celsa orgjinal sedilje lekure + elektrike navigator , cd player ,dvd , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , disqe alumin 16 Origjinale + klima , pasqyra me palosje , sensor dritash kseno bi kseno larse feneresh , letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e sapo bera (Vaj filtra te sapo nderruara ) , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—5400 Euro I diskutueshem + mumdesi nderrimi Cel—0693169333—Viber—WhatsApp—endri
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt