OnePlus 3, gjendje perfekte, aksesore + 5 kasa

Publikuar nga Klajdi: 2017-09-16 01:02:25 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

OnePlus 3, gjendej perfekte, pa te gervishtura, shpejtesi e madhe me procesorin e fundit dhe 6 gb ram, bateri dhe kamera shume te mire, perfshihen aksesoret origjinal dhe karikuesi qe e karikon per gjysme ore nga 0-60% dhe 5 kasa te blera nga une personalisht, eshte nje oferte shume e mire qe nuk duhet humbur...
440 mije leke te vjera
Çmimi:

440 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: OnePlus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt