OOKAZZZZZZZZZZZZZZIONNNNNN AUTOMAT O7 BENZIN GAZ

Publikuar nga marseli: 2017-10-05 01:00:12 from Shqipëria 164

Detajet e reklamës

Jetta gaz benzine kilometra origjinale 89600 origjinale mbaj garanci dhe per cdo gje per makinen..perdorur vetem nga nje pronare vit prodhimi 28.12. 2006 dal ne qarkullim ne 2007 me frigorifer brenda me dy zona frigoriferike me impiant gazi te montuar ke eltoni ne fsh kruj SOT me 4 vjet garanci sapo e ardhur nga amerika ska asnje verejtje disce 17 goma 100% te reja te vena sot ..tip tronik i esht nderruar vaji i kambios dhe te gjitha sherbimet te bera ne amerike kamioja shum e rregullt 7 g . me klime super e mbajtur , sensor shiu kasetofon me tuch me navi te madh makin ekonomike me 4 mij lek gaz ben 100 kilometra me proveKUJDES MAKINA ESHTE VETEM ME DOGANE GATI PER TARGA JU FLM ..ekonomike ne max motorrike dhe gjenerike e mbajtur ,,mundesi nderrmi me in tjeter Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge.
Çmimi:

5 350 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Jetta

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt