OOOKAZION EVO GOLD W211 MERCEDES BENZ E200

Publikuar nga V.P.: 2018-05-31 13:01:38 from Shqipëria 146

Detajet e reklamës

E CLASS 200 NE SUPER GJENDJE TE SHKELQYER. LOOK SUPER, KM 260.000, VITI 2009, FULL OPSION, SALLON LEKURE, KAMIO AUTOMAT, ME DOGAN TE PAGUAR.
PERFEKTE NGA ANA ESTETIKE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE, E SHES PER KALIM NE MJET ME TE RI!!!
NESE KERKONI LUKS, SHPEJTESI, SIGURI, KOMODITET DHE BUKURI KENI GJETUR MJETIN E DUHUR QE BEN PER JU!!!!
CMIMI 10200€ I PADISKUTUSHEM!
VETEM TELEFONATA SERJOZE NESE KENI VERTET INTERES +355688806111!!
Çmimi:

10 200 EUR   12 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt