Opel Astra benzin+gaz

Publikuar nga nori: 2017-09-14 13:00:29 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Shitet opel astra benzin+gaz viti 2000 makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike cdo sherbim i eshte bere ne kohe makina shitet vetem se eshte me dy dyer dhe nk eshte e pershtatshe per mua cmimi i diskushem vini re dekomentat i mbarojn ne janar.
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt