Opel Astra okazion

Publikuar nga XY: 2017-09-16 13:01:44 from Shqipëria 130

Detajet e reklamës

Shitet opel astra 1.7 eccotec me TI te kuqe viti2007 super gjendje me letra deri ne maj 2018,me 6 aibag me pilot automat me kondicjoner klima goma 90% te reja vaj filtra te sapo nderruar, dhe rripi fazez pomp dhe rrulat te sapu nderruar, cmimi i pa diskutuar 3200€
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt