OPEL ASTRA,GAZ+BENZIN,2011,AUTOMAT

Publikuar nga : 2017-11-29 01:00:37 from Shqipëria 238

Detajet e reklamës

OPEL ASTRA 2011,motor 1.6 gaz+benzin me impjant gazi STAG me 3 vjet garanci. Kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera.BEJME DHE NDRRIME. Whats up,viber : 0694649844 me ndrrim ka cmim tjeter
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt