OPEL CORSA 1.4 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI

Publikuar nga Marjan: 2017-09-16 01:00:25 from Shqipëria 122

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje perfekte. Letrat i skadojne ne qershor te 2018, impianti i gazit i shenuar ne leje qarkullimi. 4 dyer, impianti i gazit me i miri LANDI - Renzo, Sherbimet e sapo kryera, vaj filtra, tamburot e para jan te reja jo te perdorura, gomat para 100% te reja, mbrapa 90%. Rrypi i fazes me gjith kit i nderruar, kandelet e reja apostafat per makinat me impiant gazi, grupi i timonit i nderruar, permistopat e vajit te rrulave dhe guarnicioni i kapakut i nderruar, suporta amortizatori te reja, filtrat e gazit te reja. Shitet per arsye se me duhet nje makine me e madhe per pune. Nqs nuk pergjigjem dergoni nje sms. Mundesi nderrimi
Çmimi:

2 649 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt