Opel Meriva 1.3 naft sapoardhur nga Gjermania

Publikuar nga opel: 2017-09-16 01:00:41 from Shqipëria 125

Detajet e reklamës

Makina e sapoardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire vaj filtra te sapondruara me letra shqiptare te paguara me siguracion mini kasko. Makina eshte sportive me komanda ne timon drita mjegulle me motor 1.3 naft me zinxhir ecotec me 2 radiator dhe 2 ventilator motori gje qe ben qe makina mos te nxehet fare, shume ekonomike 4 litra ne 100 kilometra makina nuk ka nevoj per asnje sherbim e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi I diskutueshem. Vetem bleres serioz...
Çmimi:

4 000 EUR   4 550 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt