Opel Meriva 1.7 DTI Okazion Shitet-NDRRIM

Publikuar nga Zabit: 2018-01-17 13:00:37 from Shqipëria 144

Detajet e reklamës

Makine ekonomike dhe familjare. Kilometra originale. Ne rruge te hapur 4.5 - 5.0 lit per 100 km. Ne rruga lokale 5.5 - 6.0 lit. Motor ISUZU i Japanit, teper fort. Para 2 vite importum dhe krejt gjera te vogla jane ndrrume. Komode dhe me shume hapsire. Gomat madhesia 15 me gomat dimrit (plus 4 goma e beharit). Servis rripash bere para 18 mije km (shih fotot). Gominat e sistemit i drejtimit sapo berra. Radio me USB, Bluetooth (kam dhe originale). Hapje, mbulje me pult. Gjendje motorrike dhe gjenerike (ka nje gridh, shofi photot) e mire. Vaj dhe filtra jane mire dhe 5 000 km. samo kaluar 160 mije km. Letrat deri mes TETOR 2018. Cmimi per kesh
i padiskutushem, per ndrrim cmimi ma te madhe. Makina per momentin ndodet ne Kosove. Per ma shume informata ose fotot kontaktoni ne VIBER!!!
Arsyea e shitjes po du me marr ne makine ma te madhe (nddrimi i mundshem me TDI VW, Skoda, Seat ose AUDI + leket nga ana ime)
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt