Passat 2003 benzin 1.8 full options nga zvicra

Publikuar nga Auto: 2017-06-27 13:01:31 from Shqipëria 153

Detajet e reklamës

Volkswagen Passat viti 2003 1.8 benzin e sapoardhur nga zvicra Me dogan te paguar. Full options , me clima tronic. , navigation Sedilje me ngrohje , sedilje kamosh dhe lekure Komanda ne Timon , bagaxhier me 6 cd Pilot automatic , xhama te zi original Xhama dhe pasqyra elektrike Disqe alumin 17 Ne gjendje perfekte Gati per targaIdeale per impjant gazi
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt