Peugeot 1.4 Benxine OKAZION!!!!!!

Publikuar nga Pougeot: 2017-09-17 01:00:17 from Shqipëria 146

Detajet e reklamës

Peugeot 1.4 Benxin makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike dhe nga ana estetike,gati per cdo lloj prove makines mund ti vendoset impiant gazi letrat te paguara deri ne qershor 2018..
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt