Peugeot 207 1.4 HDI

Publikuar nga silver: 2017-09-17 13:00:10 from Shqipëria 119

Detajet e reklamës

Makina ka ardhur nga bergamo por eshte perdorur shumicen e kohes ne zvicrer ,letrat e prera per 1 vit. Eshte ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike. Prodhuar me 24 nentor te viti 2007 ka dale ne qarkullim ne 2008 dhe ka 177.000 km
Cmimi eshte 3700 € i padiskutueshem (eshte bere gabim te njoftimi lek) ju lutem telefononi vetem nqs jeni te interesuar

Çmimi:

3 700 LEK

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt