Peugeot 307 benzin gaz 90000 km

Publikuar nga Andi: 2018-03-07 01:01:15 from Shqipëria 226

Detajet e reklamës

Shitet Peugeot 307 , motorr 1.6 benzin , viti i prodhimit 2007 , ngjyre blu . Makina ka 90000 km origjinale. Me impiant gazi i eshte vendosur ne maj 2016. Kambio automatike , sensor parkimi , pasqyra antiverbuese . Gomat i ka 70 % te reja. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Eshte e mbajtur shume e paster nga brenda dhe jashte. Sherbimet e bera tek peugeot tirane. Mundesi nderrimi
Çmimi:

4 600 EUR   5 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt