Phaeton 3.0 Nafte Super Gjendje

Publikuar nga Ger: 2017-09-16 13:00:14 from Shqipëria 104

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume telefononi dhe shikojenj vete.
Shitet per arsye mosperdorimi
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Phaeton

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt