Polo 2011 automatik 1.6 naft

Publikuar nga Polo 2011: 2017-10-19 13:02:29 from Shqipëria 224

Detajet e reklamës

Polo viti 2011 kubiku 1.6 nafte automatik sa po ka ardhur me dogan te paguara super full full me ekstrat opsionet te gjitha ka 125 km original cmimi arsyshem dhe i diskutushem 7500 euro
Çmimi:

7 600 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt