Range rover

Publikuar nga Jurgen: 2018-10-24 01:02:37 from Shqipëria 103

Detajet e reklamës

Shitet ose nderrohet range rover sport 2006 2.7 naft
Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike
Shitet per arsye mosperdorimi makina ka 280 mij kilometra orgjinale 0698596176
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt