RANGE ROVER Sport 3.6 viti 2010

Publikuar nga Ahmeti: 2018-01-09 13:00:23 from Shqipëria 211

Detajet e reklamës

Shes RangeRover Sport, Facelift, Autobiography 10.2010 Diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar. Vetura ka : ** Motor 3.6D ** Automatik tipTronic ** Komanda ne Vollan dhe shpejtsi ne vollan F10 ** Felga 21" Origjinale me goma te veres te reja ** Interier Lekure ** Xenon, Bi Xenon, Led para mbrapa **Autostart ( ndalet dhe dhezet ne kolona dhe somofora) ** Karriga me Nxemje dhe memorje( elektronike) ** Senzora parkingu dhe kamera 360° ** Klimatronik ** Xhama te kolor fabrikisht ** DVD ** Navigacion te madh Fabrikisht ** Tempomat ** ABS / ESP / ESR ** Centrall ** Board Computer ** Xhama elektronik ** Km te garantuara ** Libra Servisi me komplet historiat
+38649222303
+37744666746
049 222 303
Çmimi:

19 999 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover Sport

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt