RENAULT CLIO 1.5 NAFTE 2006

Publikuar nga CLIO: 2017-09-16 13:00:20 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje perfekte, shume ekonomike.

Sapo ka ardhur nga Italia me letra te prera per 1 vit.
Motorri 1.5 dci 157.000 km.
Bateria, gomat dhe 4 injektoret te rinj.
Cmimi pak i diskutueshem

TAG : MERCEDES 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY TOYOTA YARIS RAV4 COROLLA FIESTA PEUGEOT 207 JETTA
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt