RENAULT CLIO

Publikuar nga ARTI: 2017-09-14 01:00:34 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Renault Clio 3.Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum e paster si makineKa kondicioner.4 xhamat elektrik komanda ne timon ,dy celsa te dy funksional,vaj dhe filtra sapo jan bere eshte makine shum ekonomike dhe e rehatshme.e gatshme per cdo lloj prove,cmimi i doskutueshem
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt