Renault Laguna 1.6 Benxin nga ZVICRRA

Publikuar nga Renault: 2017-09-17 13:01:10 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Shitet Renault Laguna 1.6 Benxin.
Vetura eshte ne gjendje te mire. Eshte e ardhur nga zvicrra dhe gjindet ne PRISHTINE - KOSOVE
049 222 303
+386 49 222 303
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt