Renault Modus 1.5 Dci

Publikuar nga Reno Modus. 99 mij klm: 2017-10-04 13:00:24 from Shqipëria 148

Detajet e reklamës

Reno Modus.1.5.DCI
Me dogane te paguar
Ardhur me D/27/09/2017
E importuar nga zvicra-zyriu
Te dhenat teknike
Data e pare e regjistrimit.10/06/2005
Kilometra te pershkruara. 99...klm
Origjinale shoqeruar me liber sherbimesh
Motorr: Nafte me 4 pistona..
Kamjo Manuale
Pilot automatik
Fuqija:60. Kw(82.kf)
Konsumi karburantit 5.5/4.0/4.5/(urban/autostrad/total)
Mjaft ekonomik
Numri dyerve 5
Numri veneve 5
Ngjyre Gold me refleks
Hapje qendrore me pult 2 celesa
Kondicjone
Radjo CD Flash
Komanda ne timon
Sensor parkimi mbrapa origjinal
Sensor shiu dhe dritash
Sensor kthese per dritat
Drita mjergulle
Disqe alumini 15"
Gomat 100% te reja Michelin
Timon Elektrim
Xhamat ×4 me komandim elektrik bashke me pasqyrat
Makina eshte ne super super gjendje te shkelqyer.
Dhe me pak klm
Thuaj si e re shum e bukur dhe e paster
E gateshme per cdo prove..!!!
Cmimi: ishte 3800 Euro diskutushem
Cmimi tani behet 3300 Euro i pa diskutushem
Cmim FIKS...!!!
Per me teper info

Cel:0692834040
Çmimi:

3 300 EUR   3 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Modus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt