Reno clio 1.5 dci 2006 OKAZION!

Publikuar nga Rralja: 2018-07-15 13:01:03 from Shqipëria 78

Detajet e reklamës

Reno clio 1.5 dci e sapo ardhur me.dogan te paguar gati per targa ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike viti 2006 gomat 80% e gatshme per.cdo lloj prove pak i diskutushem
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt