Rover 25

Publikuar nga Ertin: 2017-09-17 01:00:20 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

shitet makina rover 25 , me dokumente te prera deri korrik 2018 , shume e mirembajtur brenda dhe jashte ,abs,kondicier,antifurt,xhama elektrik etj ,
motor 1.4 benzin , kamje manual #
cmim pak i diskutueshem.Shkruani ne whapp ose viber vetem pasi nr eshte offline
Çmimi:

1 450 EUR   2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 25

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt