Rruga: Ali Demi, Prane Ministrise Se Shendetesise .jepe - Tirane

Publikuar nga 0694882442 2017-06-21 08:30:06 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Apartameni ndodhet ne zonen Ali Demi, perballe me shkollen 9-vjecare Ali Demi ose shume afer me Ministrine e Shendetesise. Ndodhet ne katin e 2-te, eshte pallat i ri viti 2010 , Siperfaqja: 75 m2 e kompletuar me stil modern.Apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 banjo, Korridor, 1 sallon + guzhine (koncept I hapur), 1 ballkon.Perfshihen te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme ( frigorifer, furre gatimi, kondicioner, lavatrice, mikrovale.)

Lagjia eshte shume e kendshme, e qete dhe ka hapesire. Ne lagjie do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme (dyqane ushqimore, supermarkete, boutique, farmaci, locale argetimi, banka, restorante, etj).
Stacioni i autobuzit te unazes eshte shum afer si dhe stacionet e tjera ne pikat e ndryshme te Tiranes.

Ju lutem na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te caktuar nje vizite ne apartament.
Qera Mujore: 220Euro
Cel: 0694882442
Ju Faleminderit

The apartment is located near the Ministry of Health or behind the police state building.The surface is 75 sqm, fully furnished in a modern style.
The apartment includes 1 bedroom, 1 bathroom, 1 living room + kitchen (open concept), 1 hall, and a balcony.
All electric/electronic appliances are offered (refrigerator, oven, A/C, laundry machine, microwave).
The apartment is new (built in 2010)
The level of safety is very high and there is also a guard. The complex is highly clean!!.
Public transport available (bus)
The neighborhood is very nice, quiet and spacious. In proximity, you will find all services you need (food and clothing stores, supermarkets, boutiques, pharmacies, banks, entertainment , restaurants, etc)
We prefer tenants who are non-smokers, professionals . No pets allowed.
Apartment is available immediately.
Monthly Rent: 220 euros
Please contact me for further inquiries or to schedule a visit to the apartment.
Cel: 069 4882442
Thank you.

  • Pagesa: 30,000 Lek

  • Kategoria: Shtepi me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Ali Demi

  • Lexime: 1123 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt