samsugne s4

Publikuar nga samsung galaxy s4: 2017-09-17 13:02:17 from Shqipëria 142

Detajet e reklamës

shes samsug galaxy s4 ne gjendje prefekt me xham mbrojts telefoni 1 muaj i perdorur versioni amerikan telefoni ska asnje dhoj difekti shes arsye mos perdorim rri kot ne shpi as nuk ngec asdhe nje problem cimim i arsyshem ka dhe syrin qe komandon televizorin e fik e ndes hulje zeri e shum te tjera telefoni ka ardhur nga anglia bateri mban dhe me 3g hapur 24 ore
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Berat
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S4 Active

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt