Samsung a5 2017 si i ri (Kundra ujit)shitet/ndroet

Publikuar nga fredi: 2018-02-22 01:02:05 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

Samsung A5 2017 vetem 3 jav i perdor version europian dhe 2 sim kart mund te perdoret me 2 fb messanger viber whatsap me kutin dhe aksesoret e vet dhe fleten e garancis 2 vjecare nga dyqani ku eshte ble deri ne fund te janarit 2020 dhe 390 mij lek eshte bler shitet 32.000 lek i padiskjtueshem osr ndrroet me s7 edge te rregullt shtoj dhe 50 mij lek.Tel 0675545342 ose dhe sms ne viber whatsap
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt