Samsung celular smartfon

Publikuar nga ByUK: 2018-03-04 01:01:15 from Shqipëria 129

Detajet e reklamës

Shiten:
- Vodafone Smart III 975 i ardhur nga greqia punon edhe me karta te tjera celulare,telefoni eshte i paster dhe pa asnje difekt,fotot jane reale te celularit me te gjitha programet e parainstaluara qe nga prodhimi tamam sic duket ne foto,bateria ne gjendje shume te mire. Te dhenat mund ti shikoni tek: http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php cmimi 50 000 leke
- Samsung duos celulare i thjeshte me 2 karta pa asnje difekt ,shoqerohet me karikues cmimi 30 000 leke.(modeli ekzakt si ne foto)
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt